כנס החלומות מארח

~

 

 

על חלימה והתעוררות מהחלום ~

עמיר פריימן ודניאל טלר. שיחה

המפגש נדחה למועד מאוחר יותר

פרטים בקרוב

 

 

Asset 1.png
WhatsApp Image 2020-04-26 at 12.25.34.jp

פעם חלם צ'ואנג-טסה שהוא פרפר המתעופף ברפרוף כנפיים, שמח בעצמו ועושה מה שליבו חפץ. הוא לא ידע שהוא צ'ואנג-טסה. לפתע הקיץ משנתו ומצא את עצמו צ'ואנג-טסה שאין לטעות בו. שוב לא ידע אם הוא פרפר בחלומו של צ'ואנג-טסה, או צ'ואנג-טסה בחלומו של פרפר.

כנס החלומות מארח את עמיר פריימן ודניאל טלר לשיחה על היחס בין החלום למצב הער, בין חלימה על התעוררות לראייה ערה של החלום.
כאשר אנחנו מזהים את האופי דמוי החלום של תפיסת המציאות וה"אני" שלנו, אנחנו מבינים שחלימה והתעוררות צועדים יד ביד מעבר לקו ההפרדה של היום והלילה. 
הצטרפו אלינו לשיחה פותחת ומאתגרת בשאלות הגדולות של ערות, חלימה ותכלית החיים שלנו.

 

20.5 | 20:00

הכניסה בהרשמה מראש

לאחר ההרשמה תקבל.י קישור לזום

עמיר פריימן

חוקר רוחניות מבפנים ומבחוץ. חי שנתיים במנזר זן ביפן ויותר מעשרים שנים בקהילתו של המורה הרוחני האמריקני אנדרו כהן בארה"ב. עורך-שותף של הספרים "חינוך – מהות ורוח" (2012, מכון מופ"ת) ו"חינוך – שאלות האדם" (2015, מכון מופ"ת), העוסקים בקשר שבין חינוך, חקירה פילוסופית וחיפוש רוחני, ומחבר הספר "מערבולות רוח: סתירות ולבטים ביחסי מורה-תלמיד בדרך הרוחנית" (2018), שהופיע במקור באנגלית תחת הכותרת Spiritual Transmission: Paradoxes and Dilemmas On the Spiritual Path. דוקטורנט באוניברסיטת חיפה, כותב עבודת דוקטורט וספר על הנושא "חיים מוארים: מחקר מבוסס-ראיונות של מאסטרים רוחניים".

 

ההרצאות שעמיר יעביר בכנס:

המעורר: המורה הרוחני כדמות חלום המעירה אותנו מהחלום

המורה הרוחני הוא דמות בעולם התופעות / החלום, אבל תפקידו בחלום מיוחד ושונה מכל שאר הדמויות: להעיר אותנו ולהביא קץ לחלום. האם צריך מורה בשביל להתעורר? האם הוא דמות בתוכנו או מחוץ לנו? מה מקור הכמיהה להתמסר למורה – והפחד הגדול מפניה? עמיר ישוחח על שאלות אלו מתוך ניסיונו כתלמיד לשעבר וכחוקר שערך כמאה ראיונות עם מורים רוחניים ותלמידיהם במסורות שונות ברחבי העולם.

בין חלימה וחוויות מיסטיות

ההרצאה, המבוססת על ניסיונו האישי של עמיר ומחקר מתמשך שלו בנושא של תודעה אחדותית, תעסוק בחוויות מיסטיות או רוחניות תוך דגש על אירועים של תודעה אחדותית; בדומה ובשונה בין חלימה לבין חוויות מיסטיות "נפתחות" ו"מתכנסות"; וביכולתנו לזכור, לפרשן ולתקשר תובנות או ידע שמגיעים בחלומות או בחוויות מיסטיות.

דניאל טלר

מנחה מסעות להתפתחות, מודעות וחלימה.דניאל מביא ידע עתיק ועוצמתי מהרי האנדים של פרו, שם הוא למד עם שמאן בן לשבט ה"קרוס". במסעותיו נחנך להיות "פאקו", שמאן ע"פ שושלת האינקה. במהלך התקופה בה שהה בפרו, הועברה אליו השליחות לחלוק את הידע ודרך החיים אותה הוא למד מה"קרוס", שמרכזה הוא המילה " הודיה ". לאחר מכן אחרי תקופה ארוכה של מסעות התבודדות בטבע שהה תקופה נוספת עם שמאן בצ'ילה בן לשבט המפוצ'ה. דניאל מנחה מסעות שמאניים, טקסים, מסעות חלימה, סדנאות צלילים מרפאים, הילינג שמאני, קורסים ותהליך עומק יוצא דופן של חניכות שמאניות עוצמתיות, לפתיחת, חיזוק ואיזון הגופים האנרגטיים והקשר שלנו אל הטבע והקוסמוס. מטפל בהילינג שמאני, צלילים מרפאים, תטא הילינג, דמיון מודרך, הקשבה קוונטית. דניאל מתאמן באומנויות לחימה מזה 20 שנה מדריך ומלמד קרב מגע וצ'י קונג מוסמך מטעם וינגייט. דניאל מייסד בית הקונדור - בית להתפתחות מודעות וחלימה, הנמצא בעיר באר שבע. הבית הינו מרכז לטיפולים וסדנאות בו מתקיימים מידי שבוע טיפולים, תרגולי צ'י קונג, טקסים, סדנאות וקורסי עומק.

​​

הסדנאות שדניאל יעביר בכנס:

חלימה מודעת מביאה למודעות

שיחה על חלימה מודעת ואיך באמצעות עבודה מודעת עם מרחב החלום אפשר להיות בתקשורת ישירה, עם תת המודע שלנו, עם הגוף ועם הקוסמוס. תרגול של מסע שמאני עתיק לעץ החיים שלנו. מרחב מקודש הנמצא במימד החלום ואחת המדיטציות השאמניות העתיקות בעולם. עץ החיים שלנו הוא כמו הבית הפנימי שלנו. הוא מרחב מוגן ובטוח שבנוסף יכול להעניק לנו המון תובנות. מדיטציה מיוחדת ועוצמתית בליווי תוף וצלילים מרפאים.

 

לחלום את אמא אדמה

החלימה היא מרחב בו אנחנו יכולים להתחבר למציאות רחבה יותר מהמציאות הערה אותה אנחנו תופסים בעזרת החושים שלנו. האדמה הנמצאת מתחתינו ובתוכנו טומנת בחובה כל כך הרבה ידע ורפואה שאנחנו לא קשובים אליו ביום יום. במהלך הסדנה נצא למסע חלימה שמאני בליווי צלילים מרפאים והנחיה קולית אל עומק חוכמת של אמא אדמה. נבקש לקבל מסר שיעזור לנו ללכת את חיינו על האדמה עם כבוד וחמלה לעצמנו, לכל היצורים ולאדמה עצמה.

 

מסע שמאני לחיבור עם חיית החלימה שלנו

מסע מדיטטיבי לפי המסורת השמאנית בליווי תוף וצלילים מרפאים אשר בסופו נפגוש מחדש את חיית החלימה שלנו.

חיות עוצמה הן מורות ומדריכות שמתגלות אלינו בדמות חיה ובאות ללוות ולהדריך אותנו במהלך החיים.

לכל בן אדם יש חיית עוצמה שאופיה ותכונותיה משקפות את תכונות האופי שלו/ה, וכך נותנת לו אפשרות להבונן בעצמו ללא שיפוטיות, ודרך לצעוד בה. החיות מתגלות אלינו במדיטציות, חלומות או בטבע. חיות יכולות להתחלף במהלך החיים. חיה שונה תגיע להדריך אותנו בחלקים שונים בחיים בהם נצטרך הדרכה ספציפית. עבודה שמאנית עם חיות עוצמה היא תחום מדהים, רחב ועוצמתי מאוד, לא רק לקבלת הדרכה. בסדנה נפגוש את חיית החלימה שלנו, חיית העוצמה שבאה ללמד אותנו שיעור בחלימה. נלמד מה היא באה ללמד אותנו ואילו איכויות היא יכולה ללמד אותנו להביא למרחב החלום שלנו.

* מי שהיה בסדנה בשנה שעברה הסדנה השנה שונה, ותתמקד הפעם יותר בנושא החלימה וחיית החלימה שלנו.

סדנת shape shifting:

מומלץ כסדנת המשך לסדנת חיות העוצמה, או למי שכבר עובד עם חיית העוצמה שלו. הרחבה על חיות עוצמה בפירוט לסדנת " מסע שמאני לחיבור עם חיית העוצמה שלנו". בסדנה נלמד איך להשתמש באנרגיה ובאיכויות של חיית העוצמה שלנו וחיות שונות, על מנת לשנות את השדה האנרגטי שלנו ולקבל את העוצמה הייחודית של החיה איתה אנחנו עובדים.עולם החי הוא עולם מופלא ולכל חיה יש מגוון מאפיינים אישיותיים רחב מאוד שאפשר ללמוד מהם. בסדנה נלמד איך למצוא מאפיינים מרכזיים אצל חיות שונות ולהשתמש בהם לעזרתנו. לדוגמה: מחר אני הולך לישיבת עבודה בה אני צריך להיות מאוד כריזמתי, חד וכולם צריכים להבין שאני הבוס. אני אבחר להשתמש באנרגיה של אחד החתולים הגדולים שמאופיינים בתכונות אלו. או במקרה בו אני צריך להיות בעל פרספקטיבה רחבה ולהצליח לראות את הסיטואציה מבחוץ, אבחר להשתמש באנרגיה של העיט או הקונדור. הסדנה תשלב תרגולים בישיבה, עמידה, תנועות מעולם הצ'י קונג וריקוד של חיות העוצמה שלנו. בואו ללמוד ולחוות תרגול שמאני עתיק ועוצמתי שיכול לעזור לכם בתחומים רבים.

 

צ'י קונג אומנות תנועה, נשימה ומדיטציה סינית.

הצ'י קונג הינו חלק מהרפואה הסינית ומטרתו להחזיר איזון ובריאות לגוף, ליצור ריפוי והרפיה של גוף, רגש ומינד דרך תרגילי תנועה קשובה, נשימה ומדיטציה ( התבוננות ). בתרגול אנו עובדים בין השאר על כח, גמישות, יציבות, והרבה מאוד הרפיה. ההרפיה מאפשרת למתח לצאת מהגוף וכך זרימת הדם והצ'י משתפרת, חילוף החומרים עולה, הנשימה נפתחת ומקבלת מודעות והגוף מתחיל לחזור לאיזון. התרגול מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים.


 

 

Asset 1.png

 

לאיוונט:

לדף של כנס החלומות:

 

 

 

 

Facebook.jpg
Facebook.jpg

אפשר גם בטלפון

   058-4766153 

  • Facebook Social Icon